Sanko Park

Sanko Park

  • KategoriAVM Reklamları
  • MecraSanko Park AVM
  • Haftalık150 Bin Kişi

Gaziantep’in en uğrak noktalarından olan Sanko Park AVM’de hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 7’den 70’e her yaş grubundan insanın bulunduğu ve ortak amaçlarının ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yaptığı bu çılgın yerde sizlerde Led Ekran/ Digiboard, Billboard, WC gibi AVM içerisindeki yerlere reklam verebilirsiniz. Ayrıca Avm ziyaretçilerinin giriş çıkış yaptığı otoparklarda da adınızı altın harflerle yazdırabilirsiniz. Geveze ile markanızın hatırlanması, prestij kazanması için reklamlarını verebilir, ününüze ün katabilirsiniz.

Neden Reklam Alanı Olarak Sanko Park ?

Reklam sizleri hedeflerinize yakınlaştırmak için araç niteliğindedir. Reklam vermeyen şirketler genel olarak pazarlama elemanları çalıştırmaktadır ve bu elemanların yeterli sayıda olması gerekmektedir. Ek maliyetler ve genel giderlere oldukça etki etmektedir, Aylık olarak bu maliyetleri karşılamanız gerekmektedir. Reklam hizmeti ise sizlere daha kolay ve hedef kitlenizin bulunduğu konumlarda yıllık veya aylık personel maliyetinizden daha uyguna gelecektir. Pazar içerisinde pazarlama elamanları kullanmak firmanıza ciddi prestij kaybı yaşatabilir. Gaziantep’in en prestijli noktalarında sizlerin prestijine olumlu etki bırakıyoruz.

Reklamın Avantajları

Reklam şirketinizin büyüme ve markalaşma değerine ciddi katkılar yapar. Duyulmuş, hafızalarda yer edinmiş bir marka olmak istiyorsanız ve müşteri portföyünüzde ciddi gelişim kaydetmek istiyorsanız, reklam vermek sizin için kaçınılmaz olacaktır. Reklam büyüme oranınıza, pazardaki payınıza, kitlenize, bilinirliğinize mükemmel derecede katkı yapar ve sizleri her seferinde daha da ileriye götürür.

Diğer Mecralarımız