Primemall

Primemall

  • KategoriAVM Reklamları
  • MecraPrimemall AVM İçi
  • Haftalık130 Bin Kişi

Gaziantep’in uğrak noktalarından, yenilikçi ve eğlenceli alışveriş merkezlerinden Premall da yerinizi almak istemez misiniz? İnsanlar sokaklarda dikkatini çeken objeye yönelir ama bu Avmler için pekte geçerli değil, aradıklarını bulmak için hemen hemen her vitrine, her tabelaya bakarlar. Markanızın tanımı için AVM reklamları büyük bir şans! Sizde Led Ekran/ Digiboard, Billboard, WC. AVM Otoparkı gibi AVM içerisindeki yerlere reklam verebilirsiniz. Bu güdüleyici eylemin içerisinde sizde bulunmak ve alışveriş yaparken insanların gözü hep üzerinizde olsun istiyorsanız Geveze ’deki yerinizi alın. Sözü edilen ve söz ettiren olun.

Neden Reklam Alanı Olarak Primemall AVM

Reklam sizleri hedeflerinize yakınlaştırmak için araç niteliğindedir. Reklam vermeyen şirketler genel olarak pazarlama elemanları çalıştırmaktadır ve bu elemanların yeterli sayıda olması gerekmektedir. Ek maliyetler ve genel giderlere oldukça etki etmektedir, Aylık olarak bu maliyetleri karşılamanız gerekmektedir. Reklam hizmeti ise sizlere daha kolay ve hedef kitlenizin bulunduğu konumlarda yıllık veya aylık personel maliyetinizden daha uyguna gelecektir. Pazar içerisinde pazarlama elamanları kullanmak firmanıza ciddi prestij kaybı yaşatabilir. Gaziantep’in en prestijli noktalarında sizlerin prestijine olumlu etki bırakıyoruz.

Reklamın Avantajları

Reklam şirketinizin büyüme ve markalaşma değerine ciddi katkılar yapar. Duyulmuş, hafızalarda yer edinmiş bir marka olmak istiyorsanız ve müşteri portföyünüzde ciddi gelişim kaydetmek istiyorsanız, reklam vermek sizin için kaçınılmaz olacaktır. Reklam büyüme oranınıza, pazardaki payınıza, kitlenize, bilinirliğinize mükemmel derecede katkı yapar ve sizleri her seferinde daha da ileriye götürür.

Diğer Mecralarımız